Fåtöljer Fagas

473337

FÅTÖLJER, s.k. Gripsholmsmodell, 1 par, Danmark, 1960-tal, Fagas, lövträ, lösa dynor med rosa plyschkklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 8

Fåtöljer Fagas

Budhistorik (4 bud)

3370331
3362762
3362761
900
3362760
500

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.