Fåtöljer Fagas

473337

FÅTÖLJER, s.k. Gripsholmsmodell, 1 par, Danmark, 1960-tal, Fagas, lövträ, lösa dynor med rosa plyschkklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 8

Fåtöljer Fagas

Budhistorik (4 bud)

3370331
3362762
3362761
900
3362760
500

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer