Folke Ohlsson "Frisco"

473336

FOLKE OHLSSON, "Frisco", soffbord, teak, 1960-tal, brännmärkt, Tingströms, Bra Bohag, höjd ca 52,122,81 cm

Ytskador, märkern

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Folke Ohlsson

Budhistorik (6 bud)
3370416
700
3370022
650
3370022
550
3370410
500
3370022

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.