Serveringsvagn engelsk stil

473334

SERVERINGSVAGN, 1900-talets början, engelsk stil, mahogny, på hjul, utdragbara skivor i sidan, höjd 71, 66x45 cm

Skador, fläckar, hjulens gummi torkat

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Serveringsvagn engelsk stil

Budhistorik (15 bud)
3370646
3370590
950
3370576
900
3370588
850
3370576

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer