Serveringsvagn engelsk stil

473334

SERVERINGSVAGN, 1900-talets början, engelsk stil, mahogny, på hjul, utdragbara skivor i sidan, höjd 71, 66x45 cm

Skador, fläckar, hjulens gummi torkat

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Serveringsvagn engelsk stil

Budhistorik (15 bud)
3370646
3370590
950
3370576
900
3370588
850
3370576

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.