Motiv av djonk oljemålning

473331

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv av djonk, olja på pannå, ca 42x57 cm

Konst, Äldre måleri, Orientaliskt, Konst

Fack 28

Motiv av djonk oljemålning

Budhistorik (45 bud)
3370968
5 600
3370966
5 400
3370965
5 200
3370962
5 000
3370960
4 800

Slutpris SEK:
5 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer