Motiv av djonk oljemålning

473331

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv av djonk, olja på pannå, ca 42x57 cm

Konst, Äldre måleri, Orientaliskt, Konst

Fack 28

Motiv av djonk oljemålning

Budhistorik (45 bud)
3370968
5 600
3370966
5 400
3370965
5 200
3370962
5 000
3370960
4 800

Slutpris SEK:
5 600
509 EUR, 588 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.