Kristina Assarson oljemålning

473330

KRISTINA ASSARSON (född 1957): "Norrvikens trädgård, signerad Kristina Assarson, olja på pannå, ca 116x88 cm

Rum 7

Kristina Assarson oljemålning

Budhistorik (31 bud)
3370825
8 800
3370830
8 600
3370825
8 200
3370828
8 000
3370825
7 400

Slutpris SEK:
8 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer