Kristina Assarson oljemålning

473330

KRISTINA ASSARSON (född 1957): "Norrvikens trädgård, signerad Kristina Assarson, olja på pannå, ca 116x88 cm

Rum 7

Kristina Assarson oljemålning

Budhistorik (31 bud)
3370825
8 800
3370830
8 600
3370825
8 200
3370828
8 000
3370825
7 400

Slutpris SEK:
8 800
888 EUR, 1 054 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.