Svante Petri oljemålning

473329

SVANTE PETRI (Sverige, född 1944): "Över ett brusande hav, Mollösund Orust", signerad, olja på duk, ca 70x100 cm

Rum 8

Svante Petri oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3370099
6 200
3365102
6 000
3362532
4 400
3360947

Slutpris SEK:
6 200
626 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.