Kopia efter Gude oljemålning

473327

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), kopia efter Hans Fredrik Gude: Kustbild, olja på duk, ca 41x34 cm

Konst, Äldre måleri

Kopia efter Gude oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3370892
950
3370910
900
3370892
3370509
750
3370509
450

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.