Orientmatta bidjar

473324

ORIENTMATTA, semiantik, Bijar, ca 229x150 cm

Lagningar, ställvis slitage, reducerade kortsidor, baksida med limrester, ytfläckar

Mattor/Textilier

Orientmatta bidjar

Budhistorik (14 bud)
3371263
3371262
1 900
3371259
1 800
3371258
1 700
3371255
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer