Öronlappsfåtölj i skinn

473317

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, sannolikt Dannmark, klädd i grönt skinn, höjd 105, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Öronlappsfåtölj i skinn
Budhistorik (12 bud)
3369522
3369520
3369520
3369521
950
3369520
600

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.