Öronlappsfåtölj i skinn

473317

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, sannolikt Dannmark, klädd i grönt skinn, höjd 105, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Öronlappsfåtölj i skinn
Budhistorik (12 bud)
3369522
3369520
3369520
3369521
950
3369520
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer