Hamnmotiv oljemålning

473304

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hamnbild, olja på pannå, ca 17x19 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 32

Hamnmotiv oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3370467
1 300
3369708
3369707
3366387
3365154

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 127 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.