Pstoralt landskap oljemålning

473289

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland, 1800-tal): Pastoralt landskap med figur, olja på pannå, ca 28x32 cm

Krackeleringar, smärre ytskador, lackrester a tergo

Konst, Äldre måleri

Fack 32

Pstoralt landskap oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3370640
3 200
3370649
3370640
2 600
3370391
2 400
3370391
1 900

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.