Assietter

473286

ASSIETTER, 11 dlr, 1800-talets slut, glas, konturerad kant, dekor i olivslipning, diameter ca 18,5 cm

Smärre nagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 29

Assietter

Budhistorik (13 bud)
3371269
3371265
1 400
3371265
3371251
3371264

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.