Landskapsmotiv oljemålning

473284

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Lanskapsmotiv med hus, olja på pannå, ca 12x22,5 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 41

Landskapsmotiv oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3370228
750
3369700
700
3365795
650
3369698
650
3365795
450

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.