Saltkar

473267

SALTKAR, silver, 1800-talets slut, Ryssland, förgylld inuti samt stående på mattliknande sockel, höjd ca 3 cm, vikt 54 g

Silver

Monter 7

Saltkar

Budhistorik (7 bud)
3372136
3372139
3372136
3371803
1 900
3371803
1 600

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.