Trädgårdsurnor 1 par 1900-tal

473265

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 1900-tal, gjutjärn, höjd 34, diameter 22 cm

Bruksslitage

Diverse, Metall

Monter 9

Trädgårdsurnor 1 par 1900-tal

Budhistorik (23 bud)
3369138
1 600
3368960
3368960
1 400
3368957
1 300
3368945

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer