Trädgårdsurnor 1 par 1900-tal

473265

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 1900-tal, gjutjärn, höjd 34, diameter 22 cm

Bruksslitage

Diverse, Metall

Monter 9

Trädgårdsurnor 1 par 1900-tal

Budhistorik (23 bud)
3369138
1 600
3368960
3368960
1 400
3368957
1 300
3368945

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.