Åderlåtare 1700-tal

473262

ÅDERLÅTARE, 1700-tal, mässing samt stål, i originaletui, längd ca 5,5 cm

Etui med slitage

Diverse, Metall

Åderlåtare 1700-tal

Budhistorik (13 bud)
3369667
2 400
3369664
3369656
3369656
1 900
3369260
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.