Nils och Kajsa Strinning hylla String golvmodell

473260

NILS & KAJSA STRINNING, Hyllsystem String, samtida produktion, bestående av 15 dlr, 3 svartlackerade gavlar, höjd, ca 200 cm, 12 svartlackerade hyllplan, 80 x 30 cm, hyllbärare i förkromad metall, enligt uppgifta inköpta 2016.

Ringa slitage, enstaka repor

Möbler, Hyllor

Budhistorik (12 bud)
3369191
3369190
2 600
3368823
1 800
3368654
1 700
3368516
1 600

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.