Stolar 1 par 1900-tal

473259

STOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, klädda i röd plysch, sitthöjd ca 45 cm

Dekorband med limsläpp, en saknar dekorband runt sitsen, åldersrelaterat slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Stolar 1 par 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

3369598
2017-07-10 16:14:45

2017-07-10 kl 16:24
Slutpris SEK:
27 EUR, 29 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.