MIniatyrporträtt

473258

MINIATYRPORTRÄTT, 6 st., PORSLINSMÅLNING, 18/1900-tal, olja och akvarell, varierande storlekar

Slitage, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

MIniatyrporträtt

Budhistorik (12 bud)
3370932
1 300
3368346
3370931
3368346
700
3370695
650

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer