MIniatyrporträtt

473258

MINIATYRPORTRÄTT, 6 st., PORSLINSMÅLNING, 18/1900-tal, olja och akvarell, varierande storlekar

Slitage, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

MIniatyrporträtt

Budhistorik (12 bud)
3370932
1 300
3368346
3370931
3368346
700
3370695
650

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 127 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.