Trädgårdsurnor 1 par Bolinder

473255

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 18/1900-tal, Bolinder, gjutjärn, No 18, 1800-/1900-tal, höjd 35,5, diameter ca 27 cm

Senare bemålning, bruksslitage

Diverse, Metall

Monter 9

Trädgårdsurnor 1 par Bolinder

Budhistorik (8 bud)
3369831
2 600
3369822
2 400
3365188
3367083
3365188
1 600

Slutpris SEK:
2 600
236 EUR, 254 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.