Karmstol med Josef Frank tyg

473254

KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, vitmålad, klädsel i Josef Franks "Manhattan", sitthöjd ca 48 cm
Skador: Nyklädd, renoverad

Möbler, Stolar

Rum 20

Karmstol med Josef Frank tyg

Budhistorik (24 bud)
3368351
3368887
3368351
1 900
3368344
1 800
3366044
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.