Spegel 1800-tal

473252

SPEGEL, ca 1800-talet mitt, pastellagedekor av bl. a örnar, med korintiska kapitäl, 335x110 cm

Slitage och smärre skador

Speglar

Rum 8

Spegel 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
3369948
3369946
3369945
3360244
700
3360243

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.