Soffbord Bröderna Miller Bankeryd

473251

SOFFBORD, 1950-tal, Bröderna Miller, Bankeryd Sweden, märkt Nr 166. fanerat med dekor i intarsia, 3 ben med mässingsavslut, höjd 50, 60x37 cm

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Budhistorik (16 bud)
3369902
2 400
3369913
3369902
3369909
3369902
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.