Oidentifierad konstnär oljemålning

473247

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med blommor i vas, signerad H Bocsche 1902 Florens, olja på duk, 90x62 cm

Dukskador

Fack 42

Budhistorik (21 bud)
3369515
3 200
3369477
3369514
2 800
3369477
2 600
3369513
2 400

Slutpris SEK:
3 200
291 EUR, 336 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.