Soffbord / rökbord P.A Eklund

473243

RÖKBORD / SOFFBORD, P.A Eklund, Bispgården, 1900-talets första hälft, mörkbetsad ek, bordsskiva i glas med underliggande figuralt motiv på papper, profilerade ben, höjd ca 61, diameter 72 cm

Slitage, mindre defekter, målning med avriven bit

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord / rökbord P.A Eklund

Budhistorik (3 bud)

3369268
3368088
3365043

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.