Matbord "Vardags" Carl Malmsten

473238

MATBORD, "Vardags", formgivet av Carl Malmsten, björk, brännmärkt STOLAB Carl Malmsten 2012, en iläggskiva medföljer bredd 49, höjd 75, 100x160 cm

Minimalt slitage, bordsskiva med repor

Möbler, Matbord

Rum 6

Matbord

Budhistorik (18 bud)
3369915
5 200
3369742
5 000
3369742
4 800
3369914
4 600
3369742
4 400

Slutpris SEK:
5 200
525 EUR, 623 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.