Vas skål pokaler mm silver

473237

VAS, SKÅL, PRISPOKALER, 4 st, PRISFAT, silver, delvis invändiga förgyllningar, vasen höjd ca 11 cm, total vikt ca 552 g

Delvis gravyr, smärre bucklor

Silver

Vas skål pokaler mm silver

Budhistorik (2 bud)

3369526
1 400
3362727
1 300

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 147 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.