Grythyttan stolar

473236

GRYTHYTTAN, 4 st, karmstolar, brickmärkta, 1900-talets mitt, järn och trä, delvis med färg, sitthöjd 43 cm.

Renoverade och kompletterade (utbytta ribbor), slitage, rost.

Möbler, Stolar

Rum 4

Grythyttan stolar

Budhistorik (14 bud)
3369810
4 400
3369865
4 200
3369810
3369821
3 800
3369810
3 600

Slutpris SEK:
4 400
400 EUR, 462 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.