Spegel i rokokostil

473234

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal, förgylld samt bronserad, 80x36 cm

Smärre pastellageskador

Speglar

Rum 16

Spegel i rokokostil

Budhistorik (18 bud)
3369841
1 300
3369315
3368744
3368739
3368512
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.