Skrivbordsstol engelsk stil

473233

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, rostfärgad klädsel, for justerbar i höjd

Smärre slitage, något ranglig

Möbler, Stolar

Rum 12

Skrivbordsstol engelsk stil

Budhistorik (6 bud)
3369820
3369682
750
3368414
450
3366130
3361083

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer