Skrivbordsstol engelsk stil

473233

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, rostfärgad klädsel, for justerbar i höjd

Smärre slitage, något ranglig

Möbler, Stolar

Rum 12

Skrivbordsstol engelsk stil

Budhistorik (6 bud)
3369820
3369682
750
3368414
450
3366130
3361083

Slutpris SEK:
136 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.