Etagehylla 1800-tal

473231

ETAGEHYLLA, 1800-talets slut, betsad björk, sex hyllplan, svarvade stolpar, höjd 176, 75x24 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Hyllor

Rum 20

Etagehylla 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

3369643
3363619
3359919
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.