Etagehylla 1800-tal

473231

ETAGEHYLLA, 1800-talets slut, betsad björk, sex hyllplan, svarvade stolpar, höjd 176, 75x24 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Hyllor

Rum 20

Etagehylla 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

3369643
3363619
3359919
450

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer