Grythyttan karmstolar 4 st

473224

GRYTHYTTAN, karmstolar, 4 st, 1900-talets mitt, grönmålat trä, stomme i vitmålat stål, etikettmärkt, sitthöjd ca 43 cm

Färgbortfall och slitage

Möbler, Stolar, Diverse

Rum 9

Grythyttan karmstolar 4 st

Budhistorik (22 bud)
3369187
3 200
3368943
3368903
2 800
3368052
2 600
3366381
2 400

Slutpris SEK:
3 200
323 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.