Matbord mahognyfaner

473222

MATBORD, 1900-talets mitt, fanerat i mahogny, betsat, profilerade ben, 3 iläggsskivor, höjd 73, diameter 120, iläggsskivor ā 56 cm, total längd 288 cm

Slitage, benen med hack

Möbler, Matbord

Rum 3

Matbord mahognyfaner

Budhistorik (7 bud)
3371205
600
3370466
550
3370141
500
3369614
450
3369297

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer