Matbord mahognyfaner

473222

MATBORD, 1900-talets mitt, fanerat i mahogny, betsat, profilerade ben, 3 iläggsskivor, höjd 73, diameter 120, iläggsskivor ā 56 cm, total längd 288 cm

Slitage, benen med hack

Möbler, Matbord

Rum 3

Matbord mahognyfaner

Budhistorik (7 bud)
3371205
600
3370466
550
3370141
500
3369614
450
3369297

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.