Roland Kempe akvarell

473214

ROLAND KEMPE (1907-1991): "Ikosaedron platonsk kropp", akvarell, signerad och daterad 1949-52, 32x52 cm
a tergo utställningsetikett Galerie Blanche 1959

Fack 52

Roland Kempe akvarell

Budhistorik (4 bud)

3371303
550
3364756
500
3361248
450
3361248

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.