Charles Roka oljemålning

473213

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Poserande kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 81x64 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3368031
8 600
3366036
8 400
3368028
8 200
3366036
7 400
3368007
7 200

Slutpris SEK:
8 600
868 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.