Charles Roka oljemålning

473213

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Poserande kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 81x64 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3368031
8 600
3366036
8 400
3368028
8 200
3366036
7 400
3368007
7 200

Slutpris SEK:
8 600
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer