Toon de Jong etsningar

473211

TOON DE JONG (1879-1955):(2), "Naar huis", "Baggeren", etsningar, EA, signerade, 7,5x14,5 resp 7x15,5 cm

Gulnade

Monter 29

Toon de Jong etsningar

Budhistorik (1 bud)

3370850
2017-07-11 16:48:11

2017-07-11 kl 19:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.