Gustav Arnolds oljemålning

473210

GUSTAV ARNOLDS(1881-1969): Franskt landskap, signerad G Arnolds, olja på duk, 38x46

Fack 53

Gustav Arnolds oljemålning

Budhistorik (42 bud)
3371313
5 000
3371312
4 800
3371310
4 600
3371308
4 400
3371306
4 200

Slutpris SEK:
5 000
455 EUR, 525 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.