Sven Jonsson Aniara

473206

SVEN JONSSON (1902-81): "Aniara", 6 ramade blad, signerade Sven Jonsson, 174/390, färglitografier, varierande mått.

Fack 17

Sven Jonsson Aniara

Budhistorik (5 bud)
3368262
3366930
3365814
3360609
3359376

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.