Hans-Agne Jakobsson taklampa

473204

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1900-talets senare del, vitlackerad, höjd 69 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor, Design

Rum 13

Hans-Agne Jakobsson taklampa

Budhistorik (2 bud)

3367051
3365958

Slutpris SEK:
32 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.