Bordslampa stenmassa

473203

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stenmassa, dekor i relief av kvinno -och mansfigur samt fiskar, höjd inkl sockel 25 cm

Enstaka nagg

Belysning, Bordslampor

Bordslampa stenmassa

Budhistorik

2017-07-09 kl 21:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.