Adriaan Timmers oljemålning

473201

ADRIAAN TIMMERS (1886-1952), skrin, signerad Adriaan Timmers, olja på duk, ca 31x40 cm

Tavelvagn 32

Adriaan Timmers oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3367669
950
3359252
900
3367313
900
3359252
600
3367311
550

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.