Taklampa art deccostil

473200

TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, art deccostil, 5 ljusarmar, på kromad ställning med svartlackerade trä detaljer, färgade glaskupor, höjd 67, diameter 57 cm

Kupor med nagg

Belysning, Taklampor

Rum 13

Taklampa art deccostil

Budhistorik (6 bud)
3366831
750
3366754
700
3366754
450
3365686
3365686

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.