Mappin & Webb dosa i silver

473195

MAPPIN & WEBB, dosa / tedosa, slipad kristall, sterlingsilver, London 1900-talets början, höjd ca 15, diameter (botten) 15 cm

Lock med bucklor

Silver, Övriga silverföremål

Monter 9

Mappin & Webb dosa i silver

Budhistorik (7 bud)
3366835
600
3364923
550
3361367
500
3360826
450
3359708

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer