Spegel Karl Johan

473192

SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, förgylld, dekor i pastellage, ca 100x41 cm

Färgbortfall, foliering med smärre skador

Speglar

Rum 16

Spegel Karl Johan

Budhistorik (9 bud)
3363049
1 300
3367048
1 300
3363049
950
3366753
900
3363049
650

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.