Ikon

473185

IKON, 1900-tal, Kristus Pantokrator, baksida med brännstämpel, ca 35x28 cm

Skador, färgbortfall

Diverse, Konst

Fack 17

Ikon

Budhistorik (8 bud)
3368069
650
3364007
600
3363107
550
3360854
500
3360612
450

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.