Theodor Mintrop oljemålning

473179

THEODOR MINTROP (1814-1870): tillskriven, Maria med barnet, olja på pannå, signerad Th. Mintrop, ca 15,5x10,5 cm

Kant med smärre färgbortfall, smärre retuscher

Konst, Äldre måleri

Theodor Mintrop oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3371179
1 700
3371178
1 600
3371176
3371175
1 400
3371171
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.