Cecilia Sikström färglitografi

473178

SIKSTRÖM, Cecilia (född 1962 ): Birgitte Bardot, signerad C Sikström, färglitografi, E.A X/XX, 59x77 cm

Fack 25

Budhistorik (18 bud)
3367146
3367142
3367145
3367142
950
3367138
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.