Ikon

473172

IKON, 18/1900-tal, Ryssland, olja på pannå, centrum med Kristus Pantokrator, ca 31,5x26,5 cm

Skador

Diverse

Fack 44

Ikon

Budhistorik (9 bud)
3367630
700
3366527
650
3367628
650
3366527
550
3364001
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.