Skåp barockstil

473157

SKÅP, 1900-tal, barockstil, spiralsvarvade ben, skuren dekor, fanérad i bestad ek, invändigt med hyllplan, 2 lådor, höjd 143, 119,5x42 cm

Bruksslitage, ej komplett uppsättning av hyllstopp

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skåp barockstil

Budhistorik (1 bud)

3366928
2017-07-08 16:20:33

2017-07-08 kl 19:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.