Toilettebord i rokokostil

473156

TOILETTEBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanérat i lönn, uppfällbard spegel samt sidobord, läderklädd utdragsskiva, höjd 73, 72x41 cm

Bruksslitage och blekt

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Toilettebord i rokokostil

Budhistorik (13 bud)
3366872
1 700
3366873
1 600
3366872
1 400
3366870
1 300
3366870

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.