Toilettebord i rokokostil

473156

TOILETTEBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanérat i lönn, uppfällbard spegel samt sidobord, läderklädd utdragsskiva, höjd 73, 72x41 cm

Bruksslitage och blekt

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Toilettebord i rokokostil

Budhistorik (13 bud)
3366872
1 700
3366873
1 600
3366872
1 400
3366870
1 300
3366870

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer